Vakıfbank Konut Kredisi Hesaplama

Vakıfbank Konut Kredisi Hesaplama
Vakıfbank Konut Kredisi Hesaplama

Sektörün önde isimlerinden olan Vakıfbank, siz değerli müşterilerine bütçenize en uygun olan krediyi hesaplamanız için kullanımı gayet kolay olan konut kredi hesaplama aracını sunuyor. Ev sahibi olmak isteyen herkese uygun ödeme ve taksit imkanı sunan Vakıfbank, yıllardır konut kredisi alanında tercih edilen isimlerden biridir. Vakıfbank konut kredilerini birkaç ana başlıklar altında ayırarak bireysel müşterilerine kullanım ve ödeme kolaylığı sunuyor. Şubeye gitmenize gerek kalmadan internetinizin olduğu her yerde ve günün her saati size en uygun krediyi Vakıfbank internet bankacılığı üzerinden sizlerden istenilen bir kaç basit bilgileri yazarak konut kredisi hesaplama aracı ile kolay ve zahmetsiz şekilde hesaplayabilirsiniz. Yazımızın devamında detaylı olarak inceleyeceğimiz bu kredi kampanyalarında hem cebinize uygun krediyi seçiyor hem de size uygun ödeme şekilleriyle rahat ediyorsunuz.

Vakıfbank Konut Kredileri

Vakıfbank konut kredilerini 2 farklı şekilde müşterilerine sunuyor:

  • Devlet Destekli Konut Kredisi
  • SarıPanjur

Devlet destekli Konut Kredisi

Konut sahibi olmak için elinizdeki birikimlerinizi VakıfBank Konut Hesabı’nda bulundurduğunuz takdirde birikim sürenize ve tutarınıza bağlı olarak 18.000 TL’ye varan devlet katkısı ile ilk evinizin sahibi oluyorsunuz. Asgari 3 yıl boyunca birikim yapmanız halinde hesabınızdaki miktarın % 20’sine kadar devlet katkısı sağlayan Vakıfbank bu konuda müşterilerine daha kolay ev sahipliği sunuyor.

Sarıpanjur

İster ücretli çalışan olun, ister serbest meslek sahibi, isterseniz emekli Vakıfbank sarıpanjur sizlere mesleğinize bakmaksızın uygun ödeme ve taksit imkanı sunuyor. %0.96 faiz oranıyla 36 ay, %1.04 faiz oranıyla 120 ay taksit ile 50.000 TL'ye kadar krediniz Vakıfbank tarafından sunuluyor. Tek yapmanız gereken hemen size en yakın Vakıfbank şubesini ziyaret ederek size en uygun ödeme koşulları ile kredinize başvurarak geleceğe yatırım yapabilirsiniz.


Bugün bir iyilik yap, bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş :

BU YAZIYI OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YORUMLAR

    Bu yazıya daha önce hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu sen yap!

Yorum yap

Geçersiz bir mail adresi girdiniz. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun. *

Yandex.Metrica