Stratis Çalınmaya Karşı Güvenli Mi?

Stratis Çalınmaya Karşı Güvenli Mi?
Stratis Çalınmaya Karşı Güvenli Mi?

Stratis Çalınmaya Karşı Güvenli Mi?

Son zamanlarda dijital para olarak da adlandırılan kripto paralar oldukça ilgi çekmeye başlamıştır. Kişiler zengin olmak veya yatırım yapmak istiyorsa dijital para çeşitlerine ve kazandırdıklarına bakarak bu paralara yönelim göstermektedir. Ama genelde herkesin aklında güvenilir olup olmadığı gibi sorular yer almaktadır. Stratis de bu dijital paralardan biri olarak gündeme gelmiştir. Stratis çalınmaya karşı güvenli mi? kullanışlı mı? kazandırır mı? geleceği var mı? gibi birçok soru dijital para kullanıcılarının aklını kurcalar. Stratis adlı dijital para kullanılabilir dijital paralar arasında yer alır.

Stratis Nedir?

Stratis, Blockchain'in altyapısını desteklediği dijital paradır. Para birimi Strat olarak bilinen Stratis internet alışverişlerinde kullanılabilir, finans şirketleri tarafından da tercih edilir. Kişileri maddiyat açısından bireysel olarak da kurum olarak da destekler. 2016 yılında piyasaya çıkmış olsa da son zamanlarda yaygın olarak tercih edilmektedir. Dijital para çeşitleri içerisinde en büyük hacimli olarak ilk onda yer alır. Stratis çalınmaya karşı güvenli mi gibi soru işaretleri kişilerin kafasında yer alabilir.

Stratis Nasıl Alınır?

Stratis'in güvenilir olup olmadığını anlamak için kişi ilk başta kendi alıp kullanabilir veya kullanan kişilere sorabilir. Kendi almak ve deneyimlemek istiyorsa da birçok yolla bu işlemi gerçekleştirebilir. Şuan da Türkiye'de Stratis alımını destekleyen herhangi bir borsa bulunmamaktadır. Bu sebeple yurt dışı borsalarını kullanarak Stratis alımı sağlanmaktadır. Poloniex, Bittrex, Changelly siteleri ile Stratis alınabilir. Özellikle Poloniex Türk alıcılarının güvenilir bulduğu bir alım sitesi olarak görülmektedir. Stratis çalınmaya karşı güvenli mi değil mi anlamak için de bu yollarla satın alınıp deneme yapılabilir.

Stratis Güvenilir Midir?

Kripto paralar genel anlamı ile güvenilir sistemlere sahiptir. Çünkü kuruluş amaçları gizlilik içerisinde kişilerin para kullanmasını, yatırım yapmasını sağlamaktır. Stratis çalınmaya karşı güvenli mi sorusuna olumlu cevap verebilmek adına pek çok çalışma yapılmaktadır. Özel şifreleme sistemleri, kimlik korunması gibi gizliliğin sağlanması adına işlemler yapılır. Kişinin kimliği ve sahip olduğu Stratlar ortaya çıkmadığı için çalınma konusunda da herhangi bir tehdit söz konusu olmamaktadır. Genelde kullanıcılar güvenerek kripto paraları kullanır.


Bugün bir iyilik yap, bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş :

BU YAZIYI OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YORUMLAR

    Bu yazıya daha önce hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu sen yap!

Yorum yap

Geçersiz bir mail adresi girdiniz. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun. *

Yandex.Metrica