Şekerbank Hasat Kart Ödeme Vadesi

Şekerbank Hasat Kart Ödeme Vadesi
Şekerbank Hasat Kart Ödeme Vadesi

Tarım yaparak geçimlerini sağlayan çiftçilere kredi desteği için birçok banka çeşitli kampanyalar uygular. Bunlardan biri de Şekerbank’tır. Çünkü Şekerbank’ın çiftçilere ayrı bir kredi çeşidi bulunur. Bu kredi çeşitlerinden de en sık tercih edileni “Şekerbank Hasat Kart” tır. “Hasat Kart” için Şekerbank’a başvuru yapan çiftçilerin bu kartı daha çok tarıma yönelik alışveriş yapmaları gerekir. Bu kartla beraber yapılacak alışverişler çiftçiye daha uygun olur.

Hasat Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kişiler bu karttan yararlanmak için herhangi bir Şekerbank şubesine giderek gereken işlemleri kolaylıkla halledebilirler. Şekerbank personelleri de çiftçilerin bu taleplerini kısa süre içerisinde cevaplayıp “Şekerbank Hasat Kart”ını verirler. Çiftçiler bu kart ile tarım araçlarının dışında akaryakıttan da faydalanması mümkün olabilir. Bununla beraber bu kartın limiti de oldukça fazladır bundan dolayı çiftçilerimiz gereken tarım aletlerinin kalitelisini de almak için özen göstermeleri, hem kendi ürününün kaliteli olmasını hem de satışının daha fazla olmasına olanak sağlamış olur.

Hasat Kart Faiz Oranları

Hasat kartın bir diğer güzel özelliği de düşük faiz ile geri ödeme yapılıyor olmasıdır. Bunun yanı sıra harcamaların vadesi de oldukça iyidir. Çiftçiler geri ödemesini gereken süreden daha erken ödeme yaptığı takdirde, banka çiftçiye sıfır faiz oranı dahi sunabilir. Çiftçilerin çoğu hasat kartın kişilerin kullandığı normal kredi kartıyla aynı olduğunu düşünür. Ancak bu yanlıştır çünkü kredi kartları ile hasat kartın özellikleri birbiriyle uyum sağlamıyor. Hasat kart çiftçinin harcamasına göre vadesini en az altı ay olarak ödemesinin yapabilir.

Hasat Kart İçin Gereken Başvuru Belgeleri Nelerdir?

Çiftçiler bunun için yanında bankanın verdiği formu doldurmuş olması, nüfus cüzdan fotokopisi ve ÇKS belgesi gerekir.


Bugün bir iyilik yap, bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş :

BU YAZIYI OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YORUMLAR

    Bu yazıya daha önce hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu sen yap!

Yorum yap

Geçersiz bir mail adresi girdiniz. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun. *

Yandex.Metrica