Ruh İkizi Nasıl Anlaşılır?

Ruh İkizi Nasıl Anlaşılır?
Ruh İkizi Nasıl Anlaşılır?

Ruh eşiniz belki çok yakından tanıdığınız sürekli bir arada olduğunuz biri belki de hiç tanımadığınız şans eseri ortak bir konudan dolayı karşılaşacağınız biridir. çevrenizdeki insanları ve yeni tanıdığınız kişileri iyi değerlendirmeniz ruh eşinizi bulmanıza yardımcı olabilir.Muhtemelen ruh ikizi olduğunuza dair temel işaret birbirinizi çok uzun yıllardır tanıyormuş gibi hissetmenizdir. Giyim, yemek ya da diğer konularda farklı zevklere sahip olabilirsiniz ama ahlaki değerlerinizde, duygularınızı ifade biçimlerinizde ve hayattaki önceliklerinizde benzer anlayışlara sahipsinizdir. Değer yargılarınız ortaktır ve dünya görüşleriniz benzerdir. Farklı ırktan yada farklı bir milletten olması hiç fark etmez, önemli olan onun sizde bıraktığı izlenim ve size benzeme oranıdır.

Ruh eşiniz aynı sizin gibi davranır ya da iç benliğinizin bir yansıması olarak görünür. Onu ve kendinizi aynı anda anlarsınız, onun yüzüne bakınca ne demek istediğini anlayabilir ve hatta onunla göz teması ile konuşabilirsiniz çünkü ona bakınca aynaya bakıyormuş gibi bakarsınız, dış görünüş olarak değil ruh benzerliği olarak onu aynadaki yansımanız olarak düşünebilirsiniz. göz teması ile konuşabiliyorsanız kesinlikle ruh eşinizi bulmuşsunuz demektir. bu insanın başına sürekli gelebilecek bir durum değildir o yüzden değerini bilmenizi öneririm.

Buldunmu Kaybetme

Ben ruh ikizimi yaklaşık 8 yıl önce bulmuştum, onunla lisede tanışmıştık. Bir olay sonucu okulumu değiştirmek zorunda kalmıştım lakin orada hayatımı değiştirecek kişiyle tanışacağımı bilmiyordum. Yeni gittiğim okulda ilginç bir konu yüzünden tartışma esnasında tanıştık, ilk 15 gün birbirimize düşman gibiydik ama nedeni bile tam belli değildi. Lise 1'in sonlarına doğru arayı düzelttik ve lise 2 de aynı bölüme denk gelmiştik. O zamanlar sadece arkadaştık, onun 3 tane iyi arkadaşı vardı ama ona ve onun düşüncelerine göre yanlış şeyler yaptıkları için arkadaşlığını bitirmişti. Tam o sıralarda onunla daha iyi anlaşmaya başladık, düşüncelerimiz ve aile yapılarımız, amaçlarımız ve hedeflerimiz birbiriyle aynıydı.

Liseyi onunla bitirdik, bizim için çok olaylı ve sıkıntılı bir dönemdi. Her şeyi birlikte yapıyorduk ve ayrı geçen bir dakikamız bile yoktu. 4 yıllık üniversteyi kazanmıştım ama en yakın arkadaşımla aynı yerde olmayı çok istiyordum, onunla farklı yerlerde olmak istememiştik hiç. Kocaeli Üniversitesi Kullar MYO da 2 yıllık muhasebe okumayı seçtik ve yine bir arada aynı sınıftaydık. 8 yılımız birlikte geçti, onunla yaptığım her şey güzel her anım kıymetliydi.

05.04.2018 de elimde telefonla uğraşıyordum annem elinde telefonla geldi dona kalmıştı. Telefonu alıp yazılanları okumaya başladım, okudukça nefesim kesiliyordu. O haberde 8 yıldır benimle olan kardeşimin bir trafik kazası geçirdiği ve vefat ettiği yazıyordu. O an anladımki değer vermek ve değer bilmek dünyadaki en güzel şeylerden biri. Ona bir sözüm vardı, evlenirken düğün çiçeğimi kimseye atmayacak ona verecektim ama mezarı başına koymak kısmet oldu. 

O kaza benden kız kardeşimi aldı, bu dünyadan 21 yaşındaki pırlanta gibi bir genç kızı aldı, ailesinden neşesini aldı ama eminimki diğer dünyada büşramla cennetini süsledi. Yanınuzdaki herkesin kıymetini bilin, gün gelir ararsınız ama içiniz yanar çünkü o aradığınız yerde yoktur. Kalp kırmayın.


Bugün bir iyilik yap, bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş :

BU YAZIYI OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YORUMLAR

  1. profilRahman

    Allah sabrını da verecek inşllh

Yorum yap

Geçersiz bir mail adresi girdiniz. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun. *

Yandex.Metrica