Koç Kadınının Hoşlanacağı Erkekler

Koç Kadınının Hoşlanacağı Erkekler
Koç Kadınının Hoşlanacağı Erkekler

Koç Burcu; 21 Mart ile 20 Mayıs aralığında doğan insanlar koç burcuna sahip olarak nitelendirilirler. Koç burcu yapısı itibari ile baskın olarak yönetici, aceleci, doğal, sezgisel ve hareketli bir yapıya sahiptir. Bu özellikler kimi zaman onları liderliğe taşırken kimi zaman önce harekete geçip sonra düşünmelerine sebep olur. Bu da zaman zaman yaşanabilecek pişmanlıklara kapı aralığı bırakır. İnatçı bir yapıları bulunmaktadır. Yaratıcıdırlar ancak çok kolay sıkılabilirler. Bu nedenledir ki ilgileri çok kolay dağılabilir. Ancak biraz teşvik ile ilgilerini yeniden toparlayabilirler. Bunun yanında inanılmaz bir enerjiye sahiptirler ve bu enerji onları fiziksel ve ruhsal olarak oldukça etkiler.

Koç Burcu Kadını

Koç burcu için kadın güçlü ve kendinden emin bir görünüme sahiptir. Ancak bu görünümün altında hassas, oldukça nazik, naif ve kırılgan bir kadın yatmaktadır. Bunun yanında akıllı ve entelektüeldirler. Ne istediklerinin ve ne istemediklerinin bilincindedirler. Kendilerine oldukça güvenirler. Lüksü çok severler bu nedenle zaman zaman savurganlıkları ağır basabilir.

Koç Burcu Kadınının Hoşlandığı Erkekler

Koç burcu kadını uysal ve kendilerine ilgi gösterecek erkeklerden hoşlanırlar. Bir koç kadınının maço erkeklerden hoşlanması oldukça zordur. Birlikte olacağı erkeğin yanında kendini mutlu, rahat ve özgür hissetmesi öncelikleri arasındadır. Hoşlanacağı erkeklerin bakımlı, diksiyonu düzgün olmasını isterler. Ayrıca lükse çok düşkün olduklarından isteklerine çok fazla karşı gelmeyecek erkekler hep tercihleri olmuştur. Koç kadınları daha çok baskın olmayı severler bu nedenle hoşlandıkları erkek tipleri genellikle kendilerinin baskınlığını azaltmayacak tam tersi bu baskınlığı kurmasına izin verecek yapıdadır. Aynı zamanda entelektüel bir yapıya sahip olan koç kadını çoğu zaman kendi entelektüel düzeyine uygun erkeklerden hoşlanma eğilimindedirler. Dışarıdan ne kadar güçlü gözükseler de yanlarında naif, yufka yüreklerini açabilecekleri erkeklerden hoşlanırlar.


Bugün bir iyilik yap, bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş :

BU YAZIYI OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YORUMLAR

    Bu yazıya daha önce hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu sen yap!

Yorum yap

Geçersiz bir mail adresi girdiniz. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun. *

Yandex.Metrica