Katılım Bankası Kiralık Kasa

Katılım Bankası Kiralık Kasa
Katılım Bankası Kiralık Kasa

Tüketicilerin sıklıkla kullandıkları bankacılık hizmetlerinden biri şubelerin kiralık kasa uygulamasıdır. Tüketiciler bu sayede değerli eşyalarının çalınma riskini neredeyse sıfıra indirmiş oluyorlar. Kiralık kasa hizmeti bankalar arasından hem hizmet hem de fiyat açısından farklılıklar gösterir. Katılım bankaları ise uygun kiralık kasa söz konusu olduğunda bir adım öne çıkıyorlar. Aşağıda verilen kasa fiyatları maksimum tutarlardır. Ayrıca bankaların dönemsel olarak kampanyalar düzenlediği, bu nedenle de fiyatlarda farklılıklar oluştuğu dikkate alınmalıdır.

Katılım Bankalarında Küçük Kasa Ücretleri

Tüm bankalarda olduğu gibi kiralık kasa fiyatları kasanın büyüklük ve hacmine göre değişiklik gösteriyor. Ziraat Katılım Bankası'nda bu fiyat 250 TL iken, banka müşterilerinden bu hizmet için depozito talep etmiyor. Vakıf Katılım müşterilerine uygun kiralık kasa imkanı sunan bankalardan biri. Bankada fiyat 150 TL. Türkiye Finans 300 TL talep ederken; her iki bankada da depozito uygulaması bulunmuyor. Kuveyt Türk'te kasanın ücreti 320 TL ve banka müşterilerinden 210 TL depozito talep ediyor. Albaraka'da kasa fiyatı 300 TL iken, depozito ücreti 200 - 300 TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Katılım Bankalarında Orta Büyüklükteki Kasa Ücretleri

Ziraat Katılım orta boy kasayı 325 TL'den müşterilerine sunabiliyor. Ziraat Katılım'ın orta boy kiralık kasalar için de depozito talebi olmuyor. Vakıf Katılım'da aynı hacimdeki kasa 250 TL, Türkiye Finans'ta 350 TL'dir. Bankalar müşterilerinden depozito tahsilatı yapmıyor. Orta hacimdeki kasanın 350 TL olduğu Albaraka'da, depozito ücreti 200 - 300 TL arasındadır.

Büyük Boy Kiralık Kasa Ücretleri

Vakıf Katılım'da büyük boy kiralık kasa fiyatı 350 TL, Türkiye Finans'ta 400 TL'dir. İki bankanın da müşterilerinden depozito talebi yoktur. Ziraat Katılım'da 400 TL, Kuveyt Türk'te 460 TL'dir. Ziraat Katılım müşterilerinden depozito tahsilatı yapmazken, Kuveyt Türk'te depozito tutarı 210 TL'dir.


Bugün bir iyilik yap, bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş :

BU YAZIYI OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YORUMLAR

    Bu yazıya daha önce hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu sen yap!

Yorum yap

Geçersiz bir mail adresi girdiniz. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun. *

Yandex.Metrica