Jennifer Lopez Makyajı

Jennifer Lopez Makyajı
Jennifer Lopez Makyajı

Dünyaca ünlü yıldız Jennifer Lopez, aynı zamanda giyimi, makyajı ve stili ile tam bir fenomen. Uzun yıllardır sahnelerde olan Latin Amerikalı yıldızın görüntüsü de pek çok insana model oluşturuyor. Jennifer Lopez makyajı da bir tarz haline geldi. Evde, uygulayacağınız yöntemlerle birlikte, dünyaca ünlü yıldıızın uyguladığı makyajları yapabilirsiniz. Burada kullanılan makyaj malzemesi kalitesi de önemlidir. Doğru ürünler seçildiğinde çok daha olumlu sonuçlar alınabilir. Bizler de bu yazımızı hazırlarken bu makyaj türünde en çok kullanılan ürünleri incelemeye aldık. En iyi sonuçları alabilmek için doğru malzeme ve tekniği kullanmalısınız. Ünlülerin de çok sık kullandığı bu makyaj yöntemi sayesinde tüm gözleri üzerinize çekebilirsiniz.

Jennifer Lopez Makyajı Nasıl Yapılır?

Jennifer Lopez makyajı artık bir sır değil. Kendiniz, doğru bir ten yapısını oluşturarak bu görünüme sahip olabilirsiniz. Bu teni hazırlamak için "Make up For Ever Step 1 Skin Equalizer Radiant Primer Yellow matını kullanabilirsiniz. Cildinizi açmaya yarayacak olan mat sayesinde uygun cildi bulacaksınız. Bu baz, fondotenin daha kalıcı olmasını sağlayacaktır.

Hangi Nemlendirici Kullanılmalıdır?

Renkli nemlendirici olan Pure Radiant Moisturizer cildinizin en iyi renge kavuşmasını sağlayacaktır. Ten makyajı yapmanız gerektiği için bu malzemeyi kullanabilirsiniz. Daha sonrasında göz makyajına başlamanız gerekecektir. Bunun için de Smudge Proof Eyeshadow'u kullanmanız gerekiyor. Gece ortamlarında çok daha etkili olan bu makyaj sayesinde gözlerinizi daha etkili bir hale getirebilirsiniz. Aydınlatıcı ve kontür kullanımına gelince de burada Bronzing Powder Casino kullanmanız tavsiye ediliyor. Elmacık kemiklerinin alt kısmına uygulanması gereken bu malzeme sayesinde daha çarpıcı bir yüz hattına sahip olabilrsiniz. Dudak makyajı içinse nude bir görünüme sahip olmanız öneriliyor. Jennifer Lopez makyajı son aşamasında parlak bir cilde uygun olacak dudaklar için Satin Lip Pencil Floralies sürmeniz gerkiyor. Üzerine gloss da ekleyerek dudaklarınızı bir yıldız gibi gösterebilirsiniz. Genelde Nude tarzı makyajları kullanan Lopez, daha yumuşak, buğulu ve dumanlı tonlar kullanıyor. Abartılı ve parlak makyajları bu tarzda kullanmamalısınız. Tabii burada saç renginizi de hesaba katmanız gerekiyor. 


Bugün bir iyilik yap, bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş :

BU YAZIYI OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YORUMLAR

    Bu yazıya daha önce hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu sen yap!

Yorum yap

Geçersiz bir mail adresi girdiniz. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun. *

Yandex.Metrica