Araba Hırsızlığı Önleme Sistemi

Araba Hırsızlığı Önleme Sistemi
Araba Hırsızlığı Önleme Sistemi

Günümüzde teknoloji konusunda yaşanan gelişimler ve ileriye doğru yenilikler ile birlikte araba hırsızlığını önlemek için çeşitli sistemler geliştirilmiştir. Bu mekanizmaların başında araba hırsızlığı önleme sistemi adı verilen sistem gelmektedir. Bu sistemler kademeli ve ayarlandığı takdirde otomatik olarak çalışmaktadır. Yapılan birçok araştırma ve otomobil sektöründe edinilen incelemeler neticesinde bu tür sistemlerin sayesinde araba hırsızlıkları %70 oranında azalmıştır. Bu sistemler gerekli görüldüğü takdirde devreye sokulabildiği gibi kimi durumlarda da devre dışı bırakma sistemine tabi tutulabilmektedir.

Opel Hırsızlığı Önleme Sistemi Kapatma

Opel hırsızlığı önleme sistemi kapatmak açmak kadar kolay ve pratiktir. Her araç sahibi birkaç denemeden sonra bu sisteme dair tüm verileri toplamakta ve başarı ile hayata geçirmektedir. Kontak içerisinde sağlanan önleme sistemi kontağa yerleştirilen anahtarın L şeklinde döndürülmesi ile birlikte basit bir şekilde devreye sokulmaktadır. Kapatmak için de aynı şekilde ters işlem uygulamak ve konttağı yine L şeklinde çevirip devre dışarı bırakmak yeterli olmaktadır.

Opel Astra Hırsızlığı Önleme Sistemi İptali

Opel Astra hırsızlığı önleme sisteminin iptali için araç içerisinde bilgisayar monitörünü kullanmak yeterli olmaktadır. Bu monitörlerdeki teknik destek tuşları birkaç saniye içerisinde iptal için gerekli olan hareketleri araç içi dizaynda ortaya koymaktadır. Monitörün açılması da iptali kadar kolay ve pratik olmaktadır.

Opel Hırsızlık Teşebbüsü

Opel yeni geliştirdiği tam donanımlı ve teknolojik sistemler ile birlikte hırsızlık teşebbüsünde bulunan kötü niyetli kişilere ve çetelere karşı araç sahiplerine tam donanımlı bir önlem paketi hazırlamaktadır. Bu markanın araçlarından birine sahip olmak otomatik olarak hırsızlık teşebbüslerine karşı da korunmak anlamına gelmektedir.

Insignia Servis Hırsızlığı Önleme Sistemi

Insignia servis hırsızlığı önleme sistemi ile artık park halindeki araçların güvenliği iki katına çıkarılmıştır. Araç sahiplerinin en büyük endişelerini oluşturan araba hırsızlıklarına karşı bilgisayar destekli ve tam donanımlı sistemler ile her geçen yıl araba hırsızlıkları istatistiki olarak da düşmektedir. Önemli olan tek nokta hırsızlığı önleme sistemlerinin açık tutulması ve aktive edilmesidir.

Opel Hırsızlığı Önleme Sistemi Devreden Çıkarma

Opel marka araçlarda hırsızlığı önleme sistemini devreden çıkarmak için anahtar ve kontak uyumu yeterli olmaktadır. Anahtar normal bir şekilde araba çalıştırılır gibi çevrilmelidir. Bu noktadan sonra devrede olan opel hırsızlığı önleme sistemi birkaç saniye içerisinde devreden çıkmaktadır.

Opel Astra Hırsızlığı Önleme Sistemi Açma

Sistemi açmak için özel geliştirilmiş anahtarları kontağa takıp L şeklinde çevirmek yeterli olmaktadır. Sistemin devreye girdiğini bilgisayar monitöründen takip etmek ve onaylamak da mümkün seçenekler arasındadır. Bu noktadan sonra araç sahipleri güvenli bir şekilde aracını istedikleri yerde park edebilirler.

Opel Astra Servo Direksiyon Arızası

Çeşitli teknik arızalardan dolayı direksiyon arızası Opel Astra servo markalarında görülmektedir. Araçların periyodik bakımının yaptırılması bu arızanın çözülmesi için yeterli olmaktadır. Direksiyon arızalarını en aza indirgemek için çeşitli kontrollerin ve periyodik bakımların da kesin surette ihmal edilmemesi gerekmektedir.


Bugün bir iyilik yap, bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş :

BU YAZIYI OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YORUMLAR

    Bu yazıya daha önce hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu sen yap!

Yorum yap

Geçersiz bir mail adresi girdiniz. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun. *

Yandex.Metrica