Yayın İlkeleri

Yayın İlkeleri

bilginoktasi.com, birçok farklı konularda haber, içerik ve hizmet sunan, kullanıcıları ile iletişim halinde olan ve belirlenmiş bazı yayın ilkelerini benimsemiş olan büyük bir sosyal medya platformudur. bilginoktasi.com ekibi, yararlı bilgiler vermeyi amaç edinerek bu bilgiler ışığında insanların bilinçlenmesini ilke edinmiştir.

Genel anlamda sağlık hakkında gerçek ve doğruluğu kanıtlanmış olan bilgileri sunarak, doğru bir yaşam için yardım etmeye çalışmaktadır. Hem canlı türleri, hem insan anatomisi, hem de teknolojiye bağlı sağlıkla ilgili tüm yazılara erişmenizi mümkün kılmaktadır.

bilginoktasi.com, pek çok kitleye ulaşarak ve yayınları ile insanlara seslenerek daha sağlıklı bir yaşam ve dünya yaratma gayesi içindedir. Genel olarak insanların aklına gelmeyen bir çok türde faydalı bilgilerin aktarımı sağlanmaktadır. Küçük gibi görülen şeylerin esasında ne kadar hasarlara sebebiyet verebileceğini gözler önüne sermektedir.

bilginoktasi.com'un asıl amacı insan sağlığı olduğundan dolayı tam anlamıyla titiz çalışmalar yapılmaktadır. Bu şekilde en doğru bilgi insanlara aktarılmış olmaktadır. Profesyonel ekip sayesinde bütün araştırmalar incelenerek en doğru bir biçimde sizlere ulaştırılmaktadır.

Yayın İlkelerinin Temel Amaçları

bilginoktasi.com pek çok soruya cevap vermenin yanında sizlere soru iletimi de yapmaktadır. Bütün merak edilenlere karşın en doğru ve gerçek bilgiye ulaşabileceğiniz adres olmak için kendinden emin bir şekilde ilerlemesini sürdürmektedir.

bilginoktasi.com, doğruluğu ilke edindiği için bütün sorularınızı cevaplandırmaya hazır bulunmaktadır. En temel amaçlarından biri ise, sağlığın ve bilimin yanında bulunarak insanlığa katkı sağlamaktır. Bu amacı ilke edinerek gereken bütün araştırmaları ve önlemleri alarak yoluna devam etmektedir.

Kullanıcıların Dikkatine

bilginoktasi.com sitesinin temel amacı, yasalara, hukuka, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmaktır. Bunun yanında 5651 sayılı yasada tanımlanmış olan video, haber ve resim içeriklerine erişim sağlanması için hizmet sunmaktadır. Bu yasaya göre, yönetimin ekledikten sonra zaman aşımına uğrayan haber, video ve resimleri kontrol etme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bu nedenle bilginoktasi.com 'uyar ve kaldır' ilkesini benimsemiştir.

bilginoktasi.com'da yayınlanan haberler kaynak gösterilerek sizlere sunulmaktadır. Burada yer alan yazı, makale, haber, video, yorum ve bütün tıbbi bilgi içeren içerikler yalnızca genel bilgilendirme amacı güder. Yayınlanan bilgiler doktor muayenesi ve tedavisi yerine geçmez ve teşhis ile tedavi yöntemi olarak kullanılamaz.

Yandex.Metrica