Gizlilik Politikası

Bilgi Noktası sitemiz siz kullanıcılarımıza her daim kaliteli hizmet sunmayı hedeflemektedir. Ancak hem bizlerin hem de sizlerin güvenilirliğini sağlamak ve ortak hakları korumak amacıyla gizlilik politikası oluşturmaktayız. Gerek üye olmayan ziyaretçilerimiz gerek ise üyelerimizin birtakım bilgilerini saklamaktayız. Üyelerimizin bizlerle paylaştığı bilgileri kimseyle paylaşmamak üzere bünyemizde bulundurmaktayız. Bu bilgiler söz konusu bir çekiliş, yaşanılan problem durumunda üçüncü kişilerle paylaşılabilir. Üye olmayan ziyaretçilerimizin ise IP adresleri, siteye giriş yaptığı tarayıcı bilgileri sizlerin izni olmadan sistemimize kaydediliyor. Ancak kesinlikle azami bir durum olmadıkça üçüncü kişilerle bu bilgiler paylaşılmıyor.

Gizlilik politikası bilgileri düzenli aralıklarla güncellendiği için sitemize her girişinizde mutlaka bu politikayı gözden geçirmenizi öneririz. Çünkü sitemize girdiğiniz her an Gizlilik Politikasına uyduğunuz varsayılıyor. Ayrıca üye olmak isteyen kişileri ilgilendiren kullanıcı sözleşmesi de sitemiz tarafından yayınlanmaktadır.

İnternet Dünyasında Bilgi Paylaşımı Bilgi Noktası Tarafından Sağlanıyor

Bazı araştırmaları yapmak, boş zamanları değerlendirmek amacıyla sizlere sunduğumuz Bilgi Noktası sitesi birçok kategoriden oluşuyor. Zengin içeriğe sahip olan sitemiz de aynı zamanda test çözme imkanınız da bulunuyor. Eğlenmek için çözebileceğiniz bu testleri üye olduğunuz takdirde sizlerde oluşturabilir ve yayımlayabilirsiniz.

  • Güncel kategorimiz sizleri gündemden uzaklaştırmamak adına oluşturduğumu bir bölümdür. İçerisinde örgü modellerinden siyasi bilgilere kadar her türlü içeriği keşfedebilirsiniz.
  • Genel Kültürünü geliştirmek isteyen kişiler kimdir, icatlar, pratik bilgiler, nasıl, ekonomi ve pratik bilgileri keşfedebilir. Birtakım farklı bilgiler öğrenerek hayata karşı kendinizi hazırlayabilirsiniz.
  • Anne Ve Çocuk kategorimiz içerisinde kadınların kendilerine ve çocuklarına faydalı olabilmesini sağlayan bilgiler paylaşıyoruz. Hamilelik döneminden ergenlik dönemine kadar bebeğin ruh ve beden halini inceleyebiliyorsunuz.
  • Güzellik Ve Bakıma meraklı olan erkeklere, kadınlara güncel moda önerilerini sunuyoruz. Havalı bir görünüme sahip olmak isteyen üyelerimiz bu kategoriye mutlaka göz atmalıdır.
  • Sağlıklı Yaşam konusunda takıntılı olanlar, hayatını konforlu şekilde yaşamak isteyenler için bu bölümümüz uygun bir seçenektir. Kanser hastalıklarının yanı sıra şifalı bitkilerin faydaları bile bu kategoride bulunuyor.
  • Yaşam kategorimiz içerisinde dini bilgiler öğrenilebilir, gezi önerileri alınabilir.
Yandex.Metrica